تعطیلات، مناسبت‌ها، مراسم از جمله سخترین موقعیت‌ها برای شرکت کنندگان آن‌ها محسوب می‌شوند. پیدا کردن مناسبترین کادو با توجه به درگیری‌ها و مشکلات امروزه دلیل محکمی است که نیاز مردم به وجود سایت‌هایی با این موضوع را به خوبی روشن می‌کند. در مجموعه قالب سایت تعطیلات، هدیه ما، قالب‌های ما به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کاربران خود را در محیطی دلچسب و راحت همانند خانه احساس می‌کنند تا بتوانند به راحتی بدنبال گزینه موردنظر خود بگردند.

آسانی نصب و تنظیم این قالب‌ها بهترین جواب برای شماست تا بتوانید هرگونه تردیدی را که در انتخاب آن‌ها دارید، از ذهن خود دور کنید.

تصاویر با کیفیت، افکت‌های زیبا، زیبایی این قالب‌ها را دو چندان کرده‌اند.

اسلایدر موجود در این قالب سایت‌ها می‌تواند جایگزین مناسبی برای بنرها وباکس‌های مختلف باشد که نتیجه‌ای جز سردرگمی کاربران نداشتند. در این اسلایدرها به راحتی می‌توانید آفرها، خدمات و سرویس‌های خود را اطلاع رسانی کنید. دسته‌بندی‌های و چیدمان اصولی محتویات سایت می‌تواند به کاربران اجازه دهد که با آرامش خاطر به دنبال آیتم‌های موردنظر خود باشند.

در پنل کاربری این قالب‌های سایت به راحتی می‌توانید به ویرایش متون و تصاویر وب سایت خود بپردازید و با کمک گزینه‌های شخصی سازی که برای شما درنظر گرفته شده‌است، قالب سایت را به ایده‌آل خود نزدیک‌تر کنید. این قالب سایت‌ها، به صورت ۱۰۰درصد ریسپانسیو طراحی شده‌اند و عمل‌کرد آن‌ها در تمامی مرورگرها مورد بررسی قرار گرفته‌است.

از قالب سایت‌های ما دیدن کنید و مناسب‌ترین آن‌ها را برای خود انتخاب کنید.

 

تعطیلات، هدیه

قیمت فروش: 2,990,000 ﷼
قیمت فروش: 2,990,000 ﷼