آیا تصمیم دارید به تازگی رستوران / کافی شاپی را را‌ه اندازی کنید؟ آیا دوست دارید مخاطبین بیشتری در جریان این اتفاق قرار بگیرند؟ آیا ترجیح می‌دهید اطلاعات لازم و کافی درباره کیفیت و تنوع منوهای خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهید؟ نظرتان درباره امکان رزرو و خرید آنلاین چیست؟

با قالب سایت‌های ما در این قسمت شما به راحتی می‌توانید خواسته‌های خود را عملی کنید. طراحی زیبا و اصولی این قالب‌ها به شما در داشتن یک وب سایت منحصربفرد کمک خواهد کرد.

خلاقیت، زیبایی، خوشمزگی، طعم دهنده‌های خوش آب و رنگ همه و همه وب سایتی متفاوت را طلب می‌کنند. برای درک این تفاوت می‌توانید قالب سایت رستوران و خوراک‌های مارا در این بخش مشاهده کنید. در میان آن‌ها خواهید توانست برای رستوران، فست فود، کافی شاپ خود قالب سایت مناسبی را پیدا کنید.

این قالب‌ها، کاملاً قابل مدیریت هستند. در پنل مدیریتی آن‌ها شما قادر خواهید بود تغییرات محتوایی را به طور کامل انجام دهید و هر بخش از سایت را که نیاز نداشتید به آسانی حذف کنید. همچنین در آن‌ها، گزینه‌های شخصی سازی برای شما در نظر گرفته شده‌اند که با کمک آن‌ها می‌توانید تغییرات نوع فونت، رنگ فونت، بک گراند، لوگو و… را انجام دهید.

اصلاً لازم نیست نگران عملکرد آن‌ها در مرورگرهای مختلف باشید، ما با حساسیت بسیار در چگونگی عملکرد، زیبایی، بهینه سازی کدها، ریسپانسیو بودن این قالب سایت‌ها را طراحی کرده‌ایم.

منوی دراپ دان، دکمه برگشت به بالا از نمونه گزینه‌هایی هستند که این قالب‌ها را به قالب سایت‌هایی کاربر پسند تبدیل کرده‌اند.

رستوران و خوراک

قیمت فروش: 2,490,000 ﷼
قیمت فروش: 2,490,000 ﷼
قیمت فروش: 2,490,000 ﷼
قیمت فروش: 2,490,000 ﷼