برای شما که هنرمندین و در حوزه هنر فعالیت دارید و یا مشغول فعالیت در حوزه‌های فرهنگی هستید داشتن یک وب سایت، از ملزومات کاری شما به شمار می‌رود چرا که امروزه مردم دوست دارند به صورت آنلاین با فرهنگ‌ها و بناهای تاریخی آشنا شوند، از هنرهای شما بازدید کنند و یا حتی بلیط‌های بازدید از گالری‌ها و اماکن تاریخی و فرهنگی را به صورت آنلاین خریداری نمایند. در اینجاست که وجود یک وب سایت برای سازمان و شرکت شما اهمیت پیدا خواهد کرد.

طراحی سایت اختصاصی می‌تواند هزینه هنگفتی برای شما به همراه داشته باشد که در ابتدای مسیر برای شما مقرون به صرفه نباشد. ما در این بخش قالب سایت‌هایی مناسب برای اهداف هنری و فرهنگی شما طراحی کرده‌ایم که هزینه آن‌ها بسیار کمتر از یک طراحی سایت اختصاصی است. با انتخاب هر یک از قالب‌ها شما می‌توانید با در اختیار داشتن امکاناتی در محیط مدیریتی، برخی شخصی سازی‌ها نظیر انتخاب نوع، رنگ و سایز فونت‌ها، تصویر و رنگ پس زمینه، مدیریت لوگو و … را به راحتی انجام دهید.

قابلیت توسعه، آپدیت این قالب‌ها تمام نگرانی‌های شما را برای انتخاب این قالب سایت‌ها، برطرف خواهد کرد و با اطمینان می‌توانید این قالب‌ها را جستجو کنید و مناسبترین آن‌ها را برای خود انتخاب نمایید.

فرهنگ و هنر

فرهنگ و هنر
وردپرس   1009

قیمت فروش: 2,490,000 ﷼
قیمت فروش: 2,490,000 ﷼