آیا در فکر راه اندازی یک وب سایت با مضمون سفر / مسافرت هستید؟ آیا می‌خواهید سایتی درمورد مطالب ورزشی داشته باشید؟شاید هم مایل هستید درمورد ارائه خدماتتان در زمینه سفر، یا ورزش اطلاع رسانی کنید؟ هرکدام از موارد ذکر شده صحیح باشد شما می‌توانید با کمترین هزینه آن را میسر کنید. چگونه؟

ستروکیت آنچه شما نیاز دارید را در این بخش با بهترین کیفیت و ساختار فراهم کرده‌است. قالب سایت‌هایی با تمام ویژگی‌هایی که به آن‌ها نیاز دارید. ما از تمام نیازهای شما در این بخش با خبریم و تمامی آن‌ها را در این قالب سایت‌ها لحاظ کرده‌ایم.

این قالب سایت‌ها به صورت صد در صد ریسپانسیو طراحی شده‌اند و ویژگی‌هایی نظیر، طراحی ساختاری اصولی، انتخاب مناسبترین رنگبندی، استفاده از کدهای بهینه سازی شده و … برخی از ویژگی‌هایی هستند که شما را از این انتخاب مطمئن خواهند کرد.

بخش گالری و بلاگ در نظر گرفته شده در این قالب ها از بخش‌های ضروری در این فیلد کاری محسوب می‌شوند که شما به راحتی می‌توانید در آن‌ها تصاویر مربوط به فعالیت‌های ورزشی، نقاط دیدنی گردشگری را آپلود کنید و یا مقالات مفید گردشگری و ورزشی را در بخش بلاگ آن منتشر کنید و مخاطبان هرچه بیشتری را به سوی وب سایت خود جلب نمایید.

امکانات کامنت گذاری و اشتراک گذاری مطالب، از دیگر ویژگی‌هایی هستند که در این قالب‌ها درنظر گرفته شده‌اند و می‌توانند به شما در این فعالیت آنلاین کمک بسیاری کنند.

کافی است با گشتی کوتاه در میان این قالب‌ها، مناسبترین قالب سایت را برای خود انتخاب کنید.

ورزش و سفر

ورزش و سفر
جوملا   1018

قیمت فروش: 2,490,000 ﷼
قیمت فروش: 2,490,000 ﷼

ورزش و سفر
جوملا   1015

قیمت فروش: 2,490,000 ﷼
قیمت فروش: 2,490,000 ﷼